گینراتور الیمپ

گینراتور الیمپوزن:2700گرم


گینراتور الیمپ مجموعه ای بسیار پیش از ترکیبات فوق العاه خاص و کربوهیدرات با پروتئین های حیوانی دارای ارزش غذایی بالا که تعامل این دو ، عضلات شما را به حد انفجار و اشباع مواد مغذی می رساند. ترکیبی فوق العاده مدرن از انرژی زایی و GLC پایین از طرفی و برنامه سرعت پایین Slow –Mo- Pro که به منظور بهترین ها و موفقیت در عملکردشان ارائه شده اند. اما تنها قوی ترین ها قادر خواهند بود اثر آنابولیک قوی خود را مقهور سازند . ببینید شما چه خواهید کرد؟ این مخلوط با مقدار قابل توجهی ال- گلوتامین آمینو اسید های زنجیره ای چند شاخه ای BCAA همچنین مونو هیدرات های کراتین Kre-Alkalyn و روغن MCTتقویت شده است . قدرت آنابولیک GLC های پایین و Slow-Mo-Pro در حد بدن انسان افزایش یافته و باز تولید و رشد را از هر زمان دیکری ساده تر می سازد.

کمال و بی همتایی گینراتور به صورت ظریفی داخل اجزاء سازنده اش قرار گ که این توسط بهترین دانشمندان آزمایشگاه الیمپ برای خلق یک ترکیب خاص انتخاب شده است. 

خاص بودن آن در جزئیات آن قرار گ است که عبارتند از: GLC پایین ( پلی و الیگو ساخاریدها ، موم ذرت زنجیره ای طویل ، ایزو مالتولوز ها ) ترکیبی ابتکاری از هیدرات کربن های با Glycemic شاخص پائین که به دقت از الگوهای مشابه سرعت هضم و مقدار قند ساده آزاد شده در سیستم خون انتخاب گردیده است.

فرمول ابتکاری GLC های پایین بر اساس اشباع بهینه خون با مونو ساخارید ها بوده که وجود یک منبع انرژی بی وقفه برای ادامه تمرین های طولانی بدنی با اثر باز تولید موثر پس از پایان تمرینات را ضمانت می نماید. 

ترکیب دقیق منابع کربو هیدارت های درجه یک ، با مقدار پایین و متوسط Glycemin به منظور حفظ تمرکز انسولین خون در بهترین سطح آنابولیک. این از فردی که در حال تمرین است در برابر کاهش انگیزه برای تمرین های سنگین بدنی حمایت نموده و انرژی را به صورت مرتب برای بالاترین سطح تمرین ها فراهم می سازد. همچنین از امکان کاهش حساسیت گیرنده انسولین به هورمون جلوگیری نموده که این امر در مورد ساخت زیاد قند ساده مصداق می کند.

کربو هیدارت ها گ شده از ترکیب GLCهای پایین منبع انرژی بی حدو پایان را درست نیم ساعت پس از دریافت ( پلی - الیگو ساخاریدها ) برای تقریباً 4 ساعت می سازند . ( موم ذرت زنجیر طویل و ایزو مالتولوز ) جبران غذایی دقیقاً پس از پایان تمرین بدنی با فرآیندهای افزایش دهنده ساخت اجزاء انرژی زا فراهم می شود. 

همچنین اضافه شدن روغن MCT و Pioneer و با قابلیت جذب ، مونوهیدرات کراتین ثبت


اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: تمرین ,انرژی ,بدنی ,ساده ,آنابولیک ,الیمپ ,کربو هیدارت ,منبع انرژی ,ایزو مالتولوز ,الیگو ساخاریدها ,قرار گ
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل